Empty Avatar
lunes 15 mayo 2017

S prijateljema smo šli na dopust. V apartma z dvema spalnicama.

Monika je Tini že namignila pred dopustom, da ima zanjo posebno darilo za rojstni dan. nekaj v zvezi z jezikom in slivo. Je bilo vsem jasno, za kakšno slivo gre :-)

Zjutraj sva se v postelji crkljala. Objemala, si šepetala poredne besede, se poljubljala,... Razmišljam, da bi se ulegla k Tini in jo malo božala, je rekla Monika. Bojan je namreč odšel na toaleto. Ti kar, sem bil vesel in vznemirjen. Ulegla se je za njo. T je še dremala, obrnjena na bok. M jo je nežno božala po hrbtu pa po rokah, trebuhu. Šele čez čas se je dotaknila njenih prsi. Nežno je zaokrožila po čvrstih dojkah. T je še vedno imela zaprte oči. Zdaj sta imeli še dva gledalca, ki sva diskretno opazovala igro dveh bejbik. Pejt ti k njej s sprednje strani, mi je namignil B. Z veseljem bi šel, a nisem bil prepričan, če bi bilo T prav. Monikine roke so se prebile pod pižamo in jo še naprej nežno gladile. T je uživala. Zdaj sem se upal pridružiti. Nekaj časa sem samo od blizu opazoval. Monikine roke so smelo zdrsnile pod hlačke in raziskovale T mednožje. Pomagal sem jo sleči in dvigniti majico. Prevalila se je na hrbet in razprla noge. Kasneje mi je M povedala, da si jo je takoj zaželela čutiti pod jezikom, ko je zagledala mehko toplo lepo mucko. Prisesala se je nanjo in jo obdelovala z jezikom in s prsti. Tina je uživala. Zdaj se je pridružil še Bojan in Tini ponudil svojega stoječega trdega kurca. T ga je z veseljem prijela v roke, ga malo podrgnila in ga vsesala v usta. Medtem je Moniko gladil po mucki, jaz pa sem nežno sesal Tinini bradavički. Slekel sem pižamo. Imel sem trdega in želel sem si mucke, ki jo je pred mano lizala moja žena. Bi ga dal noter, me je navihano vprašala žena. Ooo biiii. Pa še kako! Umaknila se je, mi ga malo pomencala v roki in ga naštimala na rajska vrata. Užival sem v premočeni, mehki, ozki muci. Monika ji je še naprej stimulirala z roko ščegetavček. Tina je hropla. Že prej ji je prišlo pod jezikom moje žene, zdaj je uživala še pod mojimi naleti. Za njenega dragega B je bilo to preveč. Izcedila mu je nektar iz trdega pulzirajočega trdotiča. Odmaknil sem se. Ženi sta se pomaknili v položaj 69, midva pa sva očarana opazovala preplet ženskih teles, kako uživata...

Potem je nekdo potrkal na vrata.

Z ženo sva smuknila v svojo sobo in dokončala zgodbo s srečnim koncem.

Tina je bila zelo zadovoljna z darilom. Pravzaprav smo bili vsi :-)

Guest